Konkursy

Projekty i Akcje

Hala Sportowa

Obiekt jest podzielony na część sportową i dydaktyczną. Znajdują się tam również pomieszczenia administracyjne oraz zaplecza techniczne.

Część sportowa hali to kompleks składający się z

  • boiska z trybunami,
  • siłowni z salką fitness,
  • sauny z pokojem wypoczynkowym,
  • szatni, magazynów sportowych  
  • pomieszczeń dla trenerów.

 

 

Boisko główne ma wymiary 20 x 40 m, można je podzielić kotarami na trzy niezależne sektory, na których mogą odbywać się jednocześnie różne zajęcia.

 

Hala ma wysokość 11 metrów i jest bardzo dobrze doświetlona, częściowo przeszklony sufit i ściany boczne wpuszczają dostatecznie dużo światła, by w ciągu dnia można było pracować bez potrzeby używania sztucznego oświetlenia.

 

Trybuny usytuowane są częściowo na pierwszym piętrze na galerii, gdzie znajduje się 284 stałych miejsc dla widzów oraz bufet. Pozostała część widowni usytuowana jest na parterze tuż przy boisku - tu mamy częściowo wysuwane trybuny. Łącznie na hali znajduje się 528 miejsc siedzących. Przy wejściach na salę znajdują się szatnie dla dziewcząt i chłopców a także obszerny hol z zachęcającymi do odpoczynku wygodnymi nowoczesnymi fotelami.

 

Trzeba dodać, że hala zaprojektowana jest nowocześnie i funkcjonalnie. Wzrok przyciągają ciekawe połączenia kolorystyczne, wiodącymi kolorami są: głęboka czerwień i chłodny błękit, które się wzajemnie równoważą- doskonała mieszanka dla sportowców.

Pełnowymiarowe boiska, zdalnie sterowane kosze do piłki koszykowej i kotary, bardzo dobre nagłośnienie muzyczne to prawdziwy magnez przyciągający młodzież, która chętnie uczestniczy w zajęciach lekcyjnych oraz pozalekcyjnych ? SKS.

Zajęcia prowadzą nauczyciele wychowania fizycznego:

  • S. Łuźniak- zajęcia fitness i taneczne,
  • K. Belica- gry sportowe z dziewczętami,
  • P. Sadziński ? gry sportowe z chłopcami.

Na hali odbywaja sie również uroczystości szkolne. Poza zajęciami szkolnymi z hali korzystają siatkarskie i piłkarskie kluby sportowe z terenu naszej gminy. Organizowane są również turnieje i mecze dla młodzieży i dorosłych.

Trzeba przyznać, że obiekt sportowy wraz z nowymi klasami zapierają dech w piersiach i stanowi chlubę nie tylko dla naszej szkoły, ale również naszej gminy. Najbardziej cenna jest jednak radość uczniów, którzy mają zamiar bić rekordy i osiągać sukcesy.

00 01 02 03 04 052 05 06 07
<< > || >>

Egzamin zawodowy

Licznik odwiedzin

427164
Dzisiaj
Wszystkich
25
427164

Twoje IP: 34.204.193.85
2020-06-05 22:59:31
Visitors Counter