Konkursy

Projekty i Akcje

??Ale to już było i nie wróci więcej??

Klasy trzecie liceum i czwarta technikum informatycznego zakończyły edukację w naszej szkole.

 

Nawet, jeśli bywało trudno, klasówki nie dawały zasnąć, to teraz już się tego nie pamięta.

Nareszcie skończyło się codzienne wczesne wstawanie, rozliczanie z każdej godziny nieobecności w szkole, klasówki, powtórzenia, sprawdziany, kartkówki, testy? Można odetchnąć. Z drugiej strony skończyły się też wspólne imprezy klasowe, wycieczki, beztroska? Pozostały wspomnienia, przyjaźnie, miłości.

Jeszcze tylko trochę, a o szkole będziemy mówić tylko w czasie przeszłym, będzie nam jej brakować. Euforię radości zakłócają nieco myśli o egzaminach maturalnych- w całkiem nowej formule od tego roku. Maturzyści zdają zatem nowe egzaminy z języka polskiego, matematyki, języków obcych. Zobligowani są też do wyboru przedmiotów dodatkowych na poziomie rozszerzonym. Spośród najczęściej wybieranych znajdują się: matematyka, geografia, język polski, chemia.

24 kwietnia2015 odbyła się w naszej szkole uroczystość rozdania świadectw ukończenia liceum i technikum. Aż dwudziestu ośmiu uczniów uzyskało wyniki na poziomie 4.0 i powyżej. Spośród nich świadectwa z wyróżnieniem, czyli z tzw. paskiem otrzymały: Karolina Ludwiczak, Kinga Grabarczyk, Kinga Kąkalec, Ewelina Karasińska i Klaudia Woźniak. Nagrody odebrali też abiturienci za osiągnięcia sportowe, zaangażowanie społeczne, reprezentowanie szkoły w różnych konkursach i zawodach.

Uczniowie klas IIa , Ia i III technikum przygotowali program artystyczny. Było zatem wesoło, ale też refleksyjnie.

W szkole trwają egzaminy maturalne. Wyniki zostaną opublikowane dopiero pod koniec czerwca. Należy życzyć naszym uczniom sukcesów, zadowolenia, spełnienia marzeń, determinacji w dążeniu do celu. ?I niech los zawsze Wam sprzyja!? (Suzanne Collins)

Karolina Kamińska

więcej zdjęc i relacja z tego wydarzenia - BAI  

00 01 02 03 04 052 05 06 07
<< > || >>

Egzamin zawodowy

Licznik odwiedzin

428468
Dzisiaj
Wszystkich
14
428468

Twoje IP: 34.200.222.93
2020-08-14 14:34:25
Visitors Counter